مشاوره تلفنی

مرکز مشاوره روشا با مشاورین متخصص و کادر مجرب به دو صورت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری در تمامی گرایش های روانشناسی خدمات ارائه می دهد.

مشاوره روانشناسی

خیلی از افراد ترجیح می دهند مشکلات و مسائل زندگیشان را خود به تنهایی حل کنند و تا حد امکان به روانشناس مراجعه نکنند. حتما در اطراف خود افرادی را دیده اید که فکر می کنند فقط افرادی باید به روانشناس مراجعه کنند که مشکلات حاد دارند. اما در حقیقت مشاوره روانشناسی به افراد کمک می کند شخصیت خود را بهتر بشناسند و بتوانند رفتار و افکار خود را تحلیل و بررسی کنند. با کمک روانشناس می توانید از شر افکار و هیجانات منفی رها شوید و به آینده و زندگیتان دید بهتری داشته باشید. شما با استفاده از راهنمایی و کمک مشاور می توانید به راحتی از پس افکار و احساسات خود برآیید.

روانشناسان در حیطه های مختلفی می توانند به افراد مشاوره دهند از جمله: روانشناسی فردی، زوج درمانی، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره خانواده و … که در مرکز مشاوره روشا افراد می توانند به صورت تلفنی و حضوری از این خدمات بهره ببرند.

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی به عنوان یک روش مشاوره گرفتن به صورت غیرحضوری در عصر تکنولوژی از اهمیت بسیاری برخوردار است و افراد می توانند از مزایای آن بهره ببرند. با انجام مشاوره به صورت تلفنی افراد در وقت خود و هزینه های رفت و آمد صرفه جویی می کنند. به دلیل مخفی ماندن مشخصات افراد و دیده نشدن مشاوررین، افراد می توانند با خیال راحت و بدون شرم و خجالت مشکلات و مسائل خود را با مشاورین و روانشناسان حیطه های مختلف در میان بگذارند و به صورت کاملا ناشناس از خدمات مشاوره ای بهره ببرند. همچنین برای افرادی که نگران این هستند که اطرافیان از پروسه مشاوره اطلاع پیدا نکنند می تواند روش مناسبی باشد. این روش مشاوره غیرحضوری به دلیل در دسترس بودن همیشگی خطوط تلفن ثابت و موبایل به آسانی در منزل، محل کار و حتی در سفر مشاوره را امکان پذیر می سازد و علاوه بر آن افراد می توانند در تمامی ساعات شبانه روز از خدمات آن بهره ببرند.

روند مشاوره روانشناسی تلفنی

در مشاوره روانشناسی تلفنی پروسه انجام مشاوره به این صورت است که افرادی که به خطوط ثابت دسترسی دارند از تلفن ثابت منزل با خطوط هوشمند مرکز تماس می گیرند و هزینه مشاوره به قبض تلفن اضافه می گردد. افرادی که ترجیح می دهند از تلفن همراه استفاده کنند پس از تماس با شماره اصلی مرکز و دریافت شماره حساب هزینه مشاوره را نسبت به زمان مورد نظر پرداخت کرده سپس می توانند در زمان مورد نظر با مشاور مربوطه صحبت نمایند.

تلفن های مرکز جهت نوبت دهی مشاوره روانشناسی تلفنی:

66000958 – 021

09197875755

شماره هوشمند جهت تماس با تلفن ثابت: 9099071868

موضوعات مشاوره تلفنی روشامشاور:

مشاوره خانواده

در مشاوره خانواده به بهبود روابط اعضای خانواده و بهتر شدن شرایط و وضعیت خانواده و از بین رفتن تنش ها و مشکلات پرداخته می شود و رفتار هر فرد در خانواده بررسی می شود و تعارضات هر فرد با خانواده تحلیل و مورد بررسی قرار می گیرد و روابط و سطح زندگی خانواده ها را بهبود می بخشد.

مشاوره ازدواج

تصمیم به ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر فردی می باشد و در انتخاب فردی که قرار است با او تشکیل زندگی دهیم و در زیر سایه این خانواده فرزندی به وجود بیاید باید بسیار دقیق و هوشمندانه عمل کنیم. خیلی از افراد به علت احساسات شدید و هیجاناتشان در زمان آشنایی نمی توانند تصمیم منطقی بگیرند و فرد مورد نظر خود را ایده آل تصور می کنند. با کمک گرفتن از یک مشاور افراد می توانند عواملی که باعث بحران در زندگی فرد می شوند را شناسایی کنند.

مشاوره طلاق

در طی پروسه طلاق زوجین فشارهای روحی بسیاری زا تحمل می کنند و این آسیب ها و لطمه های روحی روانی بر زندگی فرزندان نیز تاثیرات مخربی خواهد داشت. طلاق در هر شرایطی دید خوبی در جامعه ندارد و می تواند تا مدتها شرایط را برای مرد و زن از حالت نرمال زندگی خارج سازد. اگر افراد از زمان آغاز مشکلات در روابط با فردی آگاه در این حیطه مشورت می کردند می توانستند راهکارهای موثرتر و بهتری را برای حل مسائل و مشکلات پیدا کنند. و حتی در هنگام طلاق نیز با کمک مشاور می توانند بهتر مشکلات و اثرات مخرب آن را پشت سر بگذارند.

مشاوره خیانت

در روابط عاطفی و زناشویی حس تعهد و تعلق برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و اشخاص دوست دارند برای شریک عاطفی خود فرد مهمی باشند. وقتی که خیانت اتفاق می افتد افراد دچار هیجانات منفی شدید مثل خشم و انزجار می شوند که می تواند بسیار آزار دهنده باشد. خیانت به معنی از دست رفتن اعتماد و شکستن توافق بین زوجین می باشد. با کمک مشاور افراد می توانند راهکارهای مناسبی با توجه به شرایط خود پیدا کنند.

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک راهی برای ارتباط برقرار کردن با کودکان و نوجوانان و برطرف کردن مسائل و مشکلات روحی روانی آنهاست. مسائل و مشکلات کودکان و نوجوانان در صورتی که برطرف نشوند بر موفقیت تحصیلی و رشد او تاثیرگذاشته و تا بزرگسالی ادامه خواهند داشت. مشاورین می توانند به کودکان و نوجوانان کمک کنند بتوانند یک زندگی سالم و به دور از ترس، پریشانی، اضطراب و آسیب های روحی، روانی داشته باشند.

مشاوره اعتیاد

اعتیاد یک بیماری قابل درمان است و فرد در صورتی که قصد درمان داشته باشد با استفاده از کمک یک مشاور مناسب می تواند صدمات و آسیب های دیده را جبران کنند و در صدد درمان برآید. برای درمان زمان مشخصی وجود ندارد و بهتر است که شخص هرچه سریعتر اقدام کند. یک مشاور مناسب با در نظر گرفتن موارد بسیاری مثل: ویژگی های شخصیتی فرد، پیشینه خانوادگی، شرایط زندگی و … با توجه به روش مناسب هر فرد پروسه درمان را آغاز می نماید.

مشاوره جنسی

از طریق مشاوره جنسی افراد می توانند در مورد مسائلی مربوط به عملکرد جنسی، احساسات جنسی و مشکلات مربوط به رابطه جنسی ( زود انزالی، دیر انزالی، سردمزاجی و …. ) با مشاور و سکس تراپ مربوطه صحبت کنند و راهکارهای مناسب را پیدا کنند. مشاور کمک می کند افراد مسائل جنسی را حل کنند.

تلفن های مرکز جهت نوبت دهی مشاوره روانشناسی تلفنی:

66000958 – 021

09197875755

شماره هوشمند جهت تماس با تلفن ثابت: 9099071868

رزرو وقت آنلاین

در کمتر از 2 دقیقه وقت خود را رزرو کنید!
1245151

روشا مشاور تلاش کرده است تا با جذب نیرو های متخصص و قابل اعتماد، پاسخگوی انتظارات شما مهربانان از یک مجموعه ی مشاوره ای در زمینه های مختلف باشد.

ارسال این به یک دوست